Dragon Rider's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sleeping on a dragon's hoard with greedy, dragonish thoughts in his heart, he had become a dragon himself.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Park

Go down 
2 posters
AutorTeade
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:06 am

Päev oli siiani möödunud tavapäraselt nagu ikka, aga täna oli mingil moel erilisem päev. Täpselt nagu millegi uus algus, kuid mille? Selle peale jäi Michelle mõtlema tükiks ajaks. Ta mõtetes ei liikunudki midagi erilist, lihtsalt leida omale igavust eemale viiv tegevus terveks päevaks. Või vähemalt natukeseks ajakski. Lõpuks tuli siiski idee.. pole kaua pargis käinud, peaks võtma oma fotoka kaasa ja tegema sellega midagi. Niisiis otsustaski tüdruk minna parki, et teha pilte ükskõik millest.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:27 am

Anessa oli Andy peale vihastanud nagu tõsiselt vihastanud vihastanud. Nad olid just hakanud arenema, rohkem kiinduma teineteisse ja boom, mees otsustas, et ta läheb kuhugile rock-bändi ja siis veel tuurile. Nagu mida?! Anessa peab jääma TEMA juurde ja ta kassi eest hoolitsema?! Nagu 'WTF dude. Ühesõnaga oli Nessa võtnud aja maha ning tulnud parki rahunema. Pińa istus oma 'emme' õlal, olles ümber ta kaela ennast kerinud.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:40 am

Kodust oli umbes neli kilti pargini, et sinna üldse kohale jõuda asetas tüdruk kõrvaklapid kõrva ja hakkas muheledes kuulama oma dubstepi. Kuna aga Chels polnud just kõige tagasihoidlikum tüdruk, laulis ta üpris kõvasti mõndasi lugusi kaasa, kus olid sõnad sees. Samal ajal liikus tantsuliigutustega pargi poole. See talle meeldis, vabadus, mõnus, saab kõike teha mida hing ihkab. Poolel teel kohtas ta mõndasi tumedanahalisi turiste ja ühte trikitajat. Algul ei pannud tüdruk tähelegi, et trikitaja üritas püüda tema tähelepanu, aga kui selle lõpuks sai, siis sõitis ikka eemale. Endamisi mõtles Michelle, et on ikka imelikud inimesed, kui saavad mida tahavad, siis kaovad lihtsalt.
Mõttetest väljudes jätkas tüdruk oma endist tegevust ja hakkas taas laulma ning tantsima. Paljud vaatasid teda justkui hullu, aga see ta vist oligi..
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:49 am

Anessa viis pilgu tikile kes seal keksles ja tansis ja laulis. Nessa naeris vaikselt ning viis pilgu Pińale. '' Go.'' sosistas ta draakonile, kes libises sujuvalt ta kaela ümbert lahti ja mööda keha alla. Loom kihutas tuhat nelja blondu poole ning neidisele märkamatult ronis ta tolle õlale istuma. Ta võttis plikal kõrvaklapi ära ning urises kavalalt tollele kõrva. '' Hello mi'lady.'' Korra veel uratanud kihutas ta tagasi oma 'emme' juurde. Nessa naeris ning silitas oma draakonit.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:58 am

Tegelikkuses selle suure laulmise ja tantsimise käigus polnud tüdruk enam ümbrust tähelegi pannud. Ka see oli ununenud, miks ta oli oma kaamera kaasa vedanud. Jõudnud siis lõpuks pargi keskossa, tuli kusagilt-ei-tea-kust ta õlale pisike draakon. Tema enda omale sarnane. Kui talle kõrva sosistati, vaatas Chels väiksele loomale silma ja naeratas tolle õeldu peale. "Hello little one" sosistas tüdruk draakonile, vaadates ikka tolle silmadesse. Järsku aga kadus ta ära ja nüüd jäi ta mõtlema, kust paganama kohast see loom välja kargas. Rose oli aru saanud, et see pidi juba kellegi nö. kodustatud loom olema, kuid ühtegi inimest ei paistnud ka olema.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 12:04 pm

Anessa kõndis rahulikult selle blondu poole, samas kui Pińa Colada maha hüppas ja tolle tikki poole ja tagasi kogu aeg jooksis. Hull pisike punane draakon.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 12:14 pm

Juba mõnda aega edasi jalutanud, ei olnud ta oma pead enam draakoni otsimisega vaevanud. Kui aga temast vasakult varjust pingi pealt tuli välja noor draakoni omanik. Michelle naeratas ja vaatas mõnda aega tema pool tulevat tüdrukut. Paistis, et draakoni iseloom erines suhteliselt suurel määral omaniku omast. Nüüd võttis Chels kaamera kätte ja manas näole küsiva pilgu, mõeldes sellega, kas võib neist kahest koos pilti teha. Nii iga päev ei satu ju vastu tulema draakon ja tema omanik. Tal polnud õrna aimugi, kui kaugel võis see tüdruk elada, kuid oletas, et siiski Surdas.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 12:29 pm

Anessa vaatas blondut ning noogutas, kui too tahtis pilti teha. Pińa ronis kohe Nessa õla peale istuma ning kukkus poosetama, olles nii tähti kui suutis olla. Nessa see eest naeris ennast herneks.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 8:22 pm

Michelle hakkas sättima juba oma kaameral seadeid, kui siis vaatas korra "modellide" poole. Ta pahvas plaginal naerma, sest see tüdruk ja ta draakon tegid nii koomilisi nägusi. Ei oleks saanud õelda, et Chelsile ei hakanud see "paar" meeldima. Nad sobisid ju nii hästi kokku. Oma mõtetest tagasi tulles, tegi ta pilti ja naeris edasi.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:07 pm

Anessa lihtsalt naeris kõht kõveras, kui Pińa pani veel hullemaid poosesid maha. Nagu omg! Kuidas selline pisikene draakon saab nii kuradima palju poose välja mõelda? Ta nagu oli pisike draakon modell catwalkil.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:47 pm

"Mis teie nimed on ka?" uuris Chels, ta uudisimu ei andnud enam järgi ja sellepärast ta juba päriski nimesid. Tegelikkuses tahtis ta üldse õppida tundma neid kahte, sest tüdruk polnud varem kohanud väikeste lohede omanikke. Ta ise oli küll üks nende seast, kuid see oli siiski midagi teist. Samuti pakkus talle huvi lohe värvus, sest enda oma polnud seda tooni. Michelle lohe oli safiiri rohelise ja erk kollaste triipudega.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:15 pm

''Mina olen Anessa.'' vastas Nessa lõbusalt ning silitas hellalt draakonit. '' Tema on Pińa Colada.'' lisas hetke pärast nign vaatas draakonit. '' Ähh, ma tahtsin iseee!'' vingus draakon solvunult ning tõmbus solvunult kerra ümber emme kaela.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:25 pm

"Ma olen Michelle muidu.. võid kutsuda Chelsiks." ütles tüduk kiiruga nagu tal ikka kombeks oli. "Pina Colada on lahe ja omapärane nimi. Minu draakoni nimi on La Cośta." mainis Chels Anessale. Ta tahtis, et tüdruk teaks, et ta pole siin linnas ainus, kes on pisike lohe.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:27 pm

''Awesome, sa võid kutsuda mign Nessaks või Cassieks.'' sõnas ta lõbusalt. '' La Costa on ka väge äge nimi. '' You can call just Pińa!'' kraaksatas punane draakon lõbusalt ning surus oma pea vastu 'emme' põske.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:43 pm

"Nessaks siis, aga samas ei tea, kas kohtumegi üldse enam? Ma pole sind varem siin kohanud." lausus Chels ja noogutas, kui Anessa kiitis La Costa nime. Draakoni kraaksatamise peale hakkas jälle tüdruk naerma. "Kas sul on ka aegu, kui su lõbus draakon sind naerma ei ajaks? Või on ta täna lihtsalt ülemeelik sul?" küsis ta ja lisas "Minu draakon igastahes pole suure huumorisoonega. Ta on lihtsalt hea kuulaja ja räägib siis, kui tema on teemaks." mainis Michelle.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:46 pm

''Loodetavasti ikka kohtume'' sõnas Anessa kindlalt. Ei tea kuidas Michelliga, aga tema kavatses veel Chelsiga kohtuda. No matter what! Ta tahtis need pildid koos Pińaga kätte saada. '' Äääoooh, ta ongi selline pisike crazy draakon. Oleks sa vaid näinud mis ta üks õhtu pubis korraldas, hakkas pimedat kutti piinama.'' rääkis Nessa kergelt naerma. '' Sellest pimedast kutist sai sinu nägev bofriend.'' sõnas draakon tähtsalt, segades Nessa jutule vahele.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:59 pm

"Loodan ka" ütles Chels Nessale, manades näole lootusrikka ilme. Ta tahtis näha, mis oleks siis toimunud, kui La Costa ja Pina Colada omavahel kohtuvad. See oleks kindlasti üks suur põnevuse hetk. "Hehe, aga vähemalt suudab ta igas olukorras naeratuse suule tuua.. või ma vähemalt arvan seda. Oeh, mu draakon armastab samuti inimesi kiusata, kergelt õeldes ta isegi naudib seda." sõnas Chels naerdes Nessaga kaasa. Draakoni õeldu peale tekkis nüüd Michellel küsimus, et kuidas nagu... "Emh.. kuidas sellest noormehest siis nägija sai? Operatsioon või miski võluvõimetega seotud asi?" küsis tüdruk, tundes tugevalt huvi inimeste ravitsemise kohta.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:02 pm

Anessa naeris vaikselt. '' Pińa lihtsalt käib inimestele närvidele.'' muigas ta ning surus musi draakoni pea peale. '' Ma sort of tegin ta ratsanikuks, kuna ta oli nii masekas. Kui ma ei eks siis ta isegi mõtles enesetapu peale. Ja selleks ajaks oli ta mulle nii kalliks saanud, et ma ei oleks tahtnud ta matusele minna ja siis ma muutsin ta ratsanikuks ja voila, ta sai nägemise. ''
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:21 pm

Chelsil hakkas nüüd järsku üks laul peas kummitama, mis oli ka päris närvi ajav. "No su Draakon ei käi närvidele nii, nagu teeb seda praegu üks laul mu peas." Sõnas tüdruk, kahetsuse tooniga, et hakkas minevikule üldse mõtlema. "Haha, lihtne ja loogiline lugu. Selline sweet love story. Ma oleks küll päris pahane, kui mu Crush mõtleks eneka tegemise peale." Jah, ta oli just välja õelnud selle, mis viitas eelmisele õhtule. Eks Chelsil käivadki asjad kiiresti.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 9:52 pm

Anessa naeris vaikselt. '' Mis laul sind siis piinab?'' küsis ta lõbusalt. Oleks ju tore teada, mis laul Michelle'i kiusab. Äkki ta isegi teab seda laulu. '' Ma olingi üsnagi...masendunud, et ta tahtis enekat teha. Meil just ennem seda oli mõnus suur tüli ka... vaevu oleme paar päeva koos olnud ja juba tülid lendavad.'' rääkis Nessa ning naeris vaikselt.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 10:10 pm

Michelle kergitas mõnevõrra kulme."Peale seda, kui sa ütlesid oma draakoni nime, siis Pina Colada boy, oled kindlasti seda laulu kuulnud." vastas tüdruk veidi masendunud toonil. "Oeh, ma usun jah, see võis olla päris kõva põnts suhtele. No jah, tülid on kerged tekkima, üks vale sõna või liigutus ja sealt need alguse saavadki. See on asi, mida ma ei talu absoluutselt." vastas tüdruk ja naeris Nessaga kaasa.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 10:13 pm

''See üks mu lemmikutest lauludest.'' naeris ta ning sasis oma blonde lokke. '' No jahm, ta aervas, et ta pole piisavalt hea minu jaoks, sest on pime ja ei saa midagi kindlalt öelda. See oli masendav, sest sel hetkel oli ta täiesti minu vallutanud ja ma ei tahtnud enam isegi sealt majast välja astuda.''
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 10:32 pm

"Tegu on tõesti hea lauluga, kuid pole tore, kui see peas kummitab." vastas tüdruk tusaselt. "Ma ei saa sellistest inimestest absoluutselt sottigi aru, mis neil viga on. Ei taha solvata, aga kui mees arvab, et ta pole hea su jaoks, siis on tal kahjuks madal enesehinnang." sõnas Chels, mõeldes seda pooleldi tõsiselt. "Siiski loodan, et nüüd on teil kõik korras ja ta arvamus on muutunud." lausus ta ärevalt ja sõbralikult.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 10:36 pm

Anessa naeris lõbusalt. '' Oh jah, see laul võib päris tüütus olla.'' sõnas ta ning viis pilgu Pińale kes vaikselt magama sättis. ''Ma ei tea, ei usu, et ta madalaenesehinnaguga. Ta on lihtsalt üli hoolitsev ning soovib paremat kõigile. Ta tahtis, et mul oleks kutt, kes võib kindlalt öelda iga päev, et ma olen ilus. Eks ma saan ka tast aru. Ta ei tahtnud olla mulle koormaks, et ma teda kantseldama peaksin, sest ta pime.''
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitimeNelj Aug 23, 2012 10:48 pm

Chels naeratas veel säravalt korra. "Võib, võib," nentis tüdruk "No jah, aga nüüd kus ta pole enam pime, saab ta sulle õelda igapäevaselt, et sa oled ilus ja kõike muid ilusaid sõnu. Ta saab nüüd olla ise see kutt, kes hoolitseb." lausus ta unistavalt, lootes, et tema crushist saab keegi, kes jääb koguks eluks neiu juurde. "Igal asjal on üks positiivne osa ning su poisiga oli lihtsalt see, et ta sai oma nägemise tagasi. Üks kena õnnelik lõpp." ütles Michelle.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Park Empty
PostitaminePealkiri: Re: Park   Park I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Park
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dragon Rider's Life :: 
Surda.
 :: Bloody park
-
Hüppa: