Dragon Rider's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sleeping on a dragon's hoard with greedy, dragonish thoughts in his heart, he had become a dragon himself.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Home sweet homw

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeNelj Aug 16, 2012 3:11 pm

Anessa tuli koju, samas oma kalli Pińa Coladaga juttu rääkides. Draakon vaikselt rääkis tähtsalt mingit juttu, mida Nessa eriti ei kuulanud. Neidis läks punased draakoniga köökim ning pani looma laua peale, kus too kohe jooksis külmkapi kallale, üritades midagi head leida. '' Ee, Pińa jäta see kolamine!''

Ot: Kenneth kallis vennake.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeReede Aug 17, 2012 10:20 am

Kenneth väljus magamistoast unise näoga. Ta oli külma veega oma näo peale ärkamist üle tõmmanud, kuid polnud siiski veel täielikult ülesse saanud. Nimelt, magas kutt, kuna teda ootas öötöö. Kenneth oli DJ kohalikus ööklubis ja üks kuulsamaid linnas. Ta jalutas kööki, viskas hetkeks pilgu Pińale, kuid seejärel Anessale. "Hommik," pomises ta, kuigi väljas hakkas juba pimedaks minema. Kennethi juuksed olid sassis ning oli aru saada, et kutt oli just mõnusa uinaku teinud.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeReede Aug 17, 2012 10:23 am

''Hommik hommik, venna.'' sõnas Anessa lõbusalt vennale ning vaatas teda, kergelt naerdes. Pińa vaatas Kennethit ning kihutas kohe mehe juurde.'' Kenneth,kenneth,Kenneth....'' lasi ta oma peenel häälel, samas kuti püksisäärest sisse ronides ja sealt kohe ülepoole ronides. Peagi oli ta Ken'i õlal, pugemas mehele.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeReede Aug 17, 2012 4:35 pm

Kenneth ei ole väga draakonist välja teinud, kuna too oligi selline. Siiski tekitas Pińa ronimine pisut kõdi. "Tulid sa alles koju?" uuris kutt, kuna kui ta magama oli läinud, siis polnud neidist kodus olnud. Ta alles toibus unest.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeReede Aug 17, 2012 4:36 pm

''Jaa, mingi paar minutit tagasi.'' vastas muigega Anessa. '' Ja sa jälle magasid terve päev v? '''
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimePüh Aug 19, 2012 9:22 am

"Mkm," pomises ta. "Kuskil üheteist ajal läksin magama," vastas kutt. Kenneth oli kuskil kuue-seitsme vahel koju sadanud ning passis paar tundi üleval. Enda toas. Teleka ees. Kuni uni reaalselt kohale jõudis. Ja nüüd oli õhtu käes. "Ma pean parema töö endale muretsema," sõnas kutt ohkega ning jalutas külmkapini, avades selle. Kuna midagi alkohoolset polnud soovitatav juua enne tööle minekut, siis haaras Kenneth sealt mahla. "So.. mis plaanid sul õhtuks on?"
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimePüh Aug 19, 2012 9:42 am

''Mhm, paremat tööd on sul jah vaja. Ma vaevu näen sind venna.'' nõustus ta Kennethiga ning võttis kapist midagi söödavat. ''õhtuks?... Aaaamnuh... Ma sain selle kutiga tuttavaks ja ma lähen ta juurde.'' vastas ta kergelt kõhklevalt. Nessa teadis kui kaitsev ta vanem venna on ning sellepärast ta eriti midagi ei tahtnud vennale mainida.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimePüh Aug 19, 2012 4:40 pm

"DJks olemine on ainus, milles ma hea olen," lausus Kenneth. Vastasel juhul oleks ta pidanud kuskile ülikooli minema, et kindla eriala peale üle minna. "Aga ma kuulsin, et nad palkavad veel paar DJ'd lisaks, mis tähendab, et ma saan rohkem vabu päevi," seletas kutt. Ja nüüd oli Ken ärkvel. Kohe, kui Nessa mingit kutti mainis. "Kes ta on? Miks ma sellest alles praegu kuulen?"
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimePüh Aug 19, 2012 4:47 pm

''Yay! Siis ma näen oma vennat rohkem.'' kilkas Anessa rõõmsalt, kui Ken mainis, et veel DJ'd tuleb tööle ja ta saab vabu päevi. Tüdruk kallistas venda, kuid küsimust kuuldes, hüppas ta kohe Kennethist eemale. '' Ma pole sind eriti näind ja ma olen viimased kaks kolm päeva tema juures olnud.''
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 7:51 pm

Kenneth muigas vaid selle peale ja kallistas enda õde vastu. Ta võttis enda mahlast lonksu ning keeras pudelile korgi peale, asetades selle köögikapile. "Fair enough. Kuid räägid siis äkki, kes ta selline on? Mul oleks tore ta enda pilguga ikkagi üle vaadata."
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:00 pm

Anessa muigas õrnalt. '' Ta nimi on Andrew. Ta on laulja ühes kohalikus pubis, ta oli pime. Aga Pińa tõi selle draakonimuna, mis meilkapi peal seisis, see mis ei võtnud sind omaks, tõi selle tema juurde ja siis see draakon võttis ta omaks ning ta sai nägemise tagasi. Ta ei tea mitte kui midagi enda minevikust, ärkas mäluauguga haiglas, pimedana ja mitte keegi ei tulnud talle järgi Ja ma unustasin mainida, et ta on ülimalt hooliv, kaitsev ja hooot..'' rääkis Nessa õhinal, ilmselgelt oli ta üliarmmunud Andysse.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:15 pm

Kenneth jälgis kahtleva pilguga oma õde. Ah et uustulnuk ratsanik siis. "Oleks väga tore, kui sa ta millalgi siia tooksid," sõnas kutt pisut külmal toonil, kuigi see ei olnud nii mõeldud.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:17 pm

''Kenneth! Ma ei taha et sa ta minema hirmutaksid nagu kõik teised oled hirmutanud.'' ütles tüdruk tusaselt, vaadates tigedalt vennat. '' Kenneth hirmutab alati kõik Nessa armsamad eemale.'' lasi Pińa mehe õlal.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:52 pm

"Ma luban, et ma üritan teda esialgu mitte eemale peletada. Kuid kui ta mingi creep on, siis anna andeks sis, kuid ta peab minema," märkis Kenneth ja võttis söögilaua taga oleval toolil istet. Kutt võttis viimaks väikese draakoni enda õlalt ja asetas tolle maha.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:17 pm

''VENNNA!'' ütles Anessa vinguvalt ning viskas Kennethit saia tükiga mille ta alles kätte oli võtnud.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:03 pm

Kenneth turtsatas naerma, kui Nessa teda saiatükiga viskas. "Keegi sai pahaseks," sõnas ta, kui oli naermise lõpetanud, kuid naeratus püsis siiski tema näol.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:24 pm

''Sa oled ikka selline jobu!''
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:58 pm

"Heeeei, ma ei ole jobu. Ma lihtsalt üritan sind halva eest kaitsta," ütles kutt pisut solvunud häälega. Ta ei olnud teiste Anessa meeste suhtes nii karmilt ka käitunud, need olid lihtsalt idioodid.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 1:04 am

Anessa naeris vaikselt ning puges venna juurde. Venna kaitsvate käte vahel oli mõnus kaitstud tunne.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 6:21 am

Kutt asetas oma käed ümber oma õe. "Sinust oleks väga sõbralik mulle pakkuda midagi süüa, enne kui ma tööle lähen," muheles ta. Teadaolevalt polnud Kenneth kõige parem kokk.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 8:43 am

''Not nooow honey, i'm enjoyng this moment.''
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 9:43 am

Kenneth hoidis Anessat veel mõne hetke oma embuses. "Aga nüüd?"
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 9:58 am

Anessa naeris vaikselt ning läks vennale süüa tegema.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 10:04 am

Kenneth jälgis muigega, kuidas Anessa hakkas juba midagi söögiks valmistama. "Kas sind ei huvitagi, mille järgi mul isu on?" küsis kutt laia naeratusega.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 10:37 am

Anessa pööritas kergelt naerdes silmi ning viis pilgu vennale. '' Mille järgi sul isu on, mu kallis venna?''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Home sweet homw Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Home sweet homw
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dragon Rider's Life :: 
Surda.
 :: Majapidamised :: Harrison's place
-
Hüppa: