Dragon Rider's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sleeping on a dragon's hoard with greedy, dragonish thoughts in his heart, he had become a dragon himself.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 [no title]

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 8:00 pm

Kenneth oli järjekordse surfiretke käsile võtnud. Kuna tulev öö oli kutil vaba, siis polnud vaja tervet päeva maha magada nagu ta viimased paar kuud oli teinud. Kenneth parkis auto ranna parklasse ja võttis sealt surfilaua, ranna poole joostes. Enne auto juurest lahkumist eemaldas ta seljast valge t-särgi, jäädes nii ainult peaaegu põlvedeni ulatuvate ujumispükste väele. Surfikostüümi polnud mehel tavaks kanda kuumal päeval. Esimese paari lainega mõistis Kenneth, et oli pisut roostes, kuna esiteks - polnud ta ammu surfamas käinud, ja teiseks - ta kukkus pidevalt vette enne kui oli laine lõpuni sõitnud.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 8:11 pm

Päev oli möödunud üsna kiiresti, alles oli saadud pargis ringi konnatud ja klõpsitud, kuid nüüd oli juba õhtu käes. Mõnes mõttes oli Chels püsimatu hing, ta ei saanud kunagi ühe koha peal õieti passida. Alati leidus midagi, mida teha. Nii ka sel õhtul, kus olid juba plaanid paika pandud. Tüdruk tahtis minna õhtul randa koos oma pisikese lohega. See polnud juba paar päeva õieti õue saanud, seega oli ka aeg tuulutada looma. Michelle sõitis õhtuse bussiga ranna tänavale, kust oli paar meetrit mere äärde. Rannas oli nii hea jahe ja vaikne, mere kohin tõi tüdrukule igasugu mõtteid pähe. Ta istus mõnda aega ranna liival ning natukene hiljem otsustas, et võiks ikka ujumas ka ära käia.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 8:58 pm

Väljas hakkas varsti juba pimedaks minema, kuna päike vajus vaikselt allapoole. Ja Kenneth surfas. Mõned tema surfisemud olid ka kohale ilmunud. Nendega kaldal paar sõna vahetanud, läksid kõik koos vette ja surfasid hingega. Päike oligi loojunud, kui Kenneth viimaks veest väljus ning surfilaua liivale viskas ja ühe koha peal passis, et mõne sekundi hinge tõmmata. Seega rändas kuti pilk ümbrusel ja eemal silmas Kenneth Michelle'i. Laua maast võtnud, suundus ta tüdruku poole. "Hei," sõnas kutt kerge naeratusega. "Sind pole ammu näha olnud."
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:07 pm

Tüdruk võttis kiiruga riided seljast, kuni jäi bikiinidesse. Vesi oli mõnusalt karastav ja ujudes peegeldas mõnus täiskuu ka veele. Ta jälgis vees olles mõnda aega ümbrust ja pani tähele surfajaid. Enam kauem ei viitsinud ta vees olla. Välja tulles kuivatas Chels end ära ja toppis tasakesi riided tagasi. Nii paar minutit oli ta istunud ja merele vaadanud, kui äkki ei paistnud kedagi enam vees olevat. Mõne aja pärast tuli tüdruku juurde Kenny, keda ta ei tundnud algul äragi. "Hei jaa," lausus ta, pannes tähele noormehe kõhulihaseid."Kuule sind samuti, ma ei saanud alguses arugi, kes sa oled, aga nüüd tundsin ära. Igastahes väga muutunud oled.. palju kenam kui varem." muheles tüdruk, mehe nägu uurides.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 9:59 pm

"Huvitav. Ja mina tundsin sind kaugelt kohe ära," muigas Kenneth, "järelikult pole sa üldse muutunud." Ta naeris hetkeks oma kommentaari üle. "Tegelikult oled sa muutunud küll. Iga päevaga järjest ilusamaks," sõnas Ken meela muige saatel. Seejärel võttis mees tüdruku kõrval istet, "loodan, et ikka võib sinuga liituda." Surfilaud lamas järjekordselt liival, kuid seekord Kennethi kõrval. "Käisin surfamas. Lained olid täna üsna mõnusad," mainis nooruk nii muuseas. Nooremas eas, siis kui ta Michelle'ga rohkem suhtles, Kenneth ei surfanud.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 10:09 pm

"Ja ja, mis sa nüüd ajad, paljud ütlevad just vastupidist." lõõpis Chels Kennethile vastu. "Ja seda ütled sa nüüd, sest ma mainisin seda ennem su kohta ka." mainis tüdruk, talle meeldis iroonitseda. Ta vaatas kaugemale, noormeeste kamba poole ja tundis sealt ühe mehe ära, keda oli peol paar kuud tagasi kohanud. No jah, see oli tol korral väga purjus kohtumine ja ka üsna awkward. Ta viis pilgu tagasi Kennethile "Ma ei keela sind, kes ütleks ära nii kenast seltskonnast?" küsis Chels, näol kaval muie. Ja ikka ei saanud ta oma silmi eemale noormehe sixpackist. See talle meeldis. "Ma märkasin ja, et keegi surfas seal. Olin ka meres end jahutamas." mainis tüdruk. Nüüd tulid Chelsile meelde vanad ajad, kus ta oli Kennethiga päris hea sõber. Praeguseks ei pruukinud sellest enam midagi alles olla, kuid aega ju oli, et teada saada, mis on alles.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:01 pm

Kenneth turtsatas lõbusalt Michelle' lause peale. "Jah, aga ma mõtlesin enda öeldut," muigas kutt. Jap, neidis oli jalustrabavalt kauniks muutunud. Ta oli alati kaunis välja näinud. Nüüd lihtsalt täiskasvanulikum. "Ma pole tähele pannudki," vastas kutt muigega. Ta oli ilmselt surfamisse süvenenud olnud. Kenneth märkas, kuidas Michelle viis pidevalt pilgu mehe sixpackile. "Kui mu särk oleks siinsamas, siis kataks ma selle kauni vaate ära," nentis ta. Pisut kiusamist ei tee ju paha, eks?
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:16 pm

Michelle oli nagu sulavõi selle noore kuti kõrval. "No kui nii, siis nii." sõnas tüdruk kergelt naeratades. Chelsil mõistus ütles küll koguaeg, et ta ei vaataks noormehe kõhtu, aga no ei suutnud vastu panna. "Miks sa pead seda peitma? See ei ole ju nii kole." lausus ta ja pööras pilgu Kennethile. Ta pani tähele, et aastatega on noore kuti silmas palju seksikamaks muutunud. Varem olid need lihtsalt niisama kenad, kuid nüüd.. võttis ohkama.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:22 pm

"It's pretty fine, as you see," demonstreeris Kenneth enda kõhulihaseid. "Aga et ma saaksin sinu vaate ära rikkuda, siis oleks tark tegu sixpack kinni katta," muigas kutt ning turtsatas seejärel kergelt. "Aga see selleks. Kuidas sul läinud on?" uuris nooruk.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeEsm Aug 20, 2012 11:31 pm

"Yea yea, I can see. Laughting out loud" mainis Chels ja viskas nüüd juba päris tahtilult oma pilgu ülenisti noormehele. "No sa kohe pead eksole?!" tüdruk naeris Kennethi turtsatusi, sest need olid nii armsad. "Kuule pole viga, aasta on juba ülikoolis käidud, kaks aastat veel seda suurt õppimist. Vahepeal sain veel ratsanikuks ning lohe omanikuks ja palju muus huvitavad jõudis juhtuda siin." lausus tüdruk, rääkides innukalt vahepeal toimunust. "Mis ma ikka endast jahun, sa räägi pigem ise ka, kuidas endal läinud on?" küsis neidis kavalal toonil.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 6:19 am

"Et siis veel üks loheratsanik siinhulgas," muigas kutt vastuseks. "Ma olen samuti, kuid ratsanik ilma loheta. Veel. Jätkan otsingutega siis, kui rohkem aega tekib," lisas Kenneth. Tegelikult oli ta koguaeg otsingute lainel, lihtsalt polnud palju aega sellele keskenduda. "Kuidas oleks, kui ma sulle joogi välja teeks?" küsis noormees kavala pilguga, suunurgad kaardu tõusmas. "Kuid peab arvestama sellega, et ma olen autoga ja ei saa seega palju võtta."
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 9:59 am

"Mnjah, tundub nii," lausus tüdruk naeratades mõeldes kui hea oleks, kui Kennethil oleks ka oma lohe. "No ma usun siiski, et leiad mingil ajal oma lohe. Kui mitte just nüüd sel nädalal, siis mõne aja jooksul kindlasti." lausus neiu, püüdes innustada noormeest. Chelsil tuligi juba mõttesse, et võiks aidata vanal tuttaval oma lohe leida, võibolla samast kohast, kust tüdruk enda lohe leidis. Ta viis pilgu Kennethile ja naeratas õrnalt "No ikka võib, mis mul selle vastu saab olla." lausus Chels läbi muige. Päris armas tegelikult Kennethist. "Pole hullu, ega ma ei plaani end ka täis kaanida, muidu ei jõua homseks kojugi üldse." rääkis Michelle, mõeldes juba kuidas ta looberdab koju täis peaga.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 10:26 am

"Tänan julgustamast. Ma usun ise sama," sõnas kutt, "iga asi omal ajal." Enda rahuloleva muige saatel järgis noormees Michelle'i ning neidise pehmeid näojooni. Tõeline kaunitar. "Ega ma ei plaanigi sind päris täis joota, kuid mõni drink ei tee paha," selgitas Kenneth. Seejärel tõusis ta püsti ning ulatas neidisele käe, et too saaks samuti püsti tõusta. "Mu auto on parklas," mainis Ken, suundudes parkla poole. Peagi olid nad auto juures. Kenneth sõitis tumesinise BMW'ga, kuna ta ei tahtnud mingit ilgelt kallist sportautot omada. Tema jaoks oli too auto kalliks juba saanud ning see on kiire ja parimas korras. Kinnisest taskust võtmed otsinud avas kutt nendega autouksed. Juhi kõrvalpoolse autoukse ta avas, et Michelle saaks seal istet võtta.

OT: Ma ei tea autodest väga midagi, seega ehk andestad, et ma mingit marki või asja ei viitsinud välja otsida. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 10:44 am

"Aga palun. Ma võin sind sellega arvatavasti mingil ajal aidata, kui peaksine uuesti kokku saama." lausus ta vaikselt. Muidugi pani tüdruk tähele, et Kenneth jälgib teda. "Ma pean ka vist midagi omale näo ette toppima, siis oleme võrdsed. Sa ei saa vaadata mu nägu ja ma ei saa vaadata su üüberkenat sixpacki," lausus neiu muiates mehe pilgu peale. "Ma üritan sind ka siis mitte täis joota" mainis tüdruk ja lisas "üks väike drink kulub sellele rahulikule õhtule igati ära." Chels haaras Kennethi käest ja vinnas end selle abil püsti. "Okei, ma näen ka siis ära su uhke pilli." sõnas tüdruk. Auto juurde jõudes ei olnudki Michelle imestus kõige suurem. Enamik noori kutte omaski just bmw'd. "Dude, nice car," sõnas ta ja libistas käega õrnalt üle auto kapoti. "Ma ei tulnud täna autoga, seega pole mul sulle ka midagi näidata väga." lausus tüdruk ja istus autosse. Tunduski päris hubane ja nunnu auto.

OT: Polegi väga vahet, bemm on ka kena pill. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 11:03 am

"Ikka. Ma olen kindel, et juhtume veel palju kokku," nentis Kenneth. No way, et ta laseb Michelle'i käest. Tüdruk oli tema järgmine sihtmärk. "Sul on veel võimalus mu sixpacki vaadata," muigas kutt. "Ja kui sa peaksid endale midagi näo ette panema, siis ei näeks sa enam kõndida," lisas ta veel. Kui Michelle oli autosse istunud, lükkas Kenneth ukse kinni ja istus juhipoolsele istmele. Seal tõmbas ta enda t-särgi tagasi selga, kuna päris ebamugav oleks minna kuhugi baari ilma palja ülakehaga. "Kunagi tekib sul võimalus enda omaga uhkeldada."
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 12:59 pm

"Loodame ja, see oleks kindlasti vägagi meeldiv." mainis Chels, sest see kutt oli juba midagi tema maitsele. Treenitud, kergelt tõmmu ja ilusate silmadega. Loomulikult ei olnud välimus kõige tähtsam, kuid tüdruk pidas seda siiski väga oluliseks. Pealegi oli Kenneth talle alati meeldinud ning nüüd meeldis veel enamgi. Kutt polnud temaga kunagi flirtinud, aga nüüd ta tegi seda.. ja ei saa õelda, et Michellele see ei meeldinud. "Seda kindlasti, kuid mis ma ikka passin sellest, peab hakkama vist ise ka treenimas käima, saab omale ka kenad lihased kõhule."muigas tüdruk ning lisas "No ma ei mõelnud seda päris nii, aga sa räägid tõtt, eks ta nii ole." vastas Chels pisut mänglevalt. Autos istudes, tõmbas tüdruk omale turvavöö peale ja ootas kuni Kenneth hakkab sõitma. "Ma ei tahagi uhkeldada, pigem äkki muljet avaldada." vastas tüdruk.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 3:09 pm

Kenneth muigas. See sai kindlasti olema meeldiv ja kuidas veel. "Ma arvan, et selleks pole vajadust. Sinu keha on perfektne sellisena nagu ta on," sõnas kutt ning lasi enda pilgul hindavalt üle Michelle'i keha käia, mida katsid nüüdseks juba riided. Yea, perfect. Just like he said. "Ja sul poleks vaja oma kaunist näolapikest ka varjata. Sul on olemas kõik, et mehed hulluks ajada," mainis Ken ning tegi tüdrukule silma. Kenneth tõmbas endale samuti turvavöö peale ja keeras süüte sisse, tagurdades siis oma parkimiskohast välja ja asus sõitma. "Ma olen kindel, et su auto on muljetavaldav. Kui see just üks neist tüüpilistest tibide autodest pole, aga ma poleks üllatunud, kui oleks."
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 4:17 pm

Kennethi õeldu peale tõusid Chelsi tuju jälle mõnevõrra rohkem, talle sobis, kui kutid tegid komplimente tüdrukule. "Ah kui sa nii arvad, siis ma vist ei viitsi isegi. Arvatavasti ei jaguks mul selle jaoks aega, mu aeg võiks näiteks alates tänasest kuluda rohkem koos sinuga." muigas tüdruk, manades näole kulmu kergituse. Ta jälgis nüüd juba rohkem kuti silmi ja need joovastasid teda juba nagu mõni alkohoolne jook. "Oi, ma tänan, sinu kohta võiks seda sama õelda, su ülikenad silmad ajavad mind lihtsalt hulluks. See on juba märk, et sinulgi on kõik olemas.. kõik vajalik." sõnas Chels, tahtes veel oma viimase lause lõppu lisada: mida tal vaja on, aga jättis selle veel enda teada. Jälgides noormehe liigutusi ja õues olevat pimedust, jäi ta mõttesse. Kui auto käivitus, vastas Chels "Sel juhul võid sa üsna kindel, et see avaldab sulle muljet. See pole naistekas, ega ka sportauto, pigem linnamaastur või midagi sarnast."

OT: Chelsi auto: ja sorri pildi pärast, linki ei lasknud panna Very Happy [no title] Audi-Q7+%25285%2529
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 4:39 pm

"Mulle sobib." Kuigi Kennethi silmad oleksid pidanud olema teel, viis ta hetkeks pilgu kaunitarile tema kõrval ning saatis tüdrukule meela naeratuse, mis paneb kõik neiud sulama. You know, hot babes. Kuid Michelle võis olla ka teist tüüpi tüdruk. "Arvasingi seda, kusjuures. Vastasel juhul naised ei kleepuks mu külge," ütles kutt kerge ohkega, kuna need külgekleepujad olid ikka kõige hullemad. Seda oli ka tema toonist aru saada, et taolised tüdrukud mehele peale ei läinud. "Siis küll. Autoostu tehes kaalusin isegi maasturit, kuid see oleks minu ja mu õe jaoks liiga suur olnud. Seega jäi bemm."
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 4:53 pm

"Haha, põhimõtteliselt seda ma juba teadsin." ütles tüdruk. Ta vaatas korra taas Kennethi poole, kui too ka talle oma flirtiva pilguga otsa vaatas. Chels manas näole täpselt samasuguse kena pilgu nagu mehelgi ja naeratas kergelt. "Samas tahad sa õleda, et ma olen üks nende seast?" küsis ta pisut pahuralt, kuna sai juba Kennethi toonist aru. Tüdruk polnud külge kleepuja, pigem flirtija ja suhte põnevaks muutja. Eriti meeldis talle flirtida Kennethiga, sest too tegi ise seda sama asja ja kuidas poleks siis Chels saanud samaga vastata. "Ma ei tea kas mu auto on liiga suur, ta on piisavalt mugav ja kuna mu lohe armastab sõidu ajal autos hullata, siis on see meile kahele paras." sõnas Michelle, lootes, et ta ennast nüüd lolliks ei teinud Kennethi ees.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 6:53 pm

Kenneth kortsutas kulmu. "Ei, ei, see ei olnud minu jutu mõte. Muidugi ma ei arva, et sa oleks üks nende seast. Ma poleks sind dringile kutsunud, kui arvaksin, et oleksid," selgitas kutt kergelt vabandaval toonil. Ta ei tahtnud ennist valesti kõlada. Kuid nii kahjuks juhtus. "Siis on ju suurepärane, kui see teile sobib," nentis Ken. Talle sobis tema väiksem bemm, seega polnud kiiret endale uus muretseda. Ta peatus peagi baari ees. See oli selline uhke baar, pigem rikastele, mitte mingine nurgatagune. Ning see baar oli kohati ka restoran. Kutt parkis auto ning astus sealt välja, joostes siis teisele poole ja avas Michelle'le ukse.
Tagasi üles Go down
Michelle Price

Michelle Price


Postituste arv : 28
Join date : 16/08/2012

Ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimed: Chels,Rose
Grupp: Ratsanik

[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 7:17 pm

Nüüd jõllitas tüdruk kutti, ta paistis vabandades nii cutie, et jah.. "See on siis vähemalt midagi positiivset, sest ma ise ei arva ka endast nii." lausus ta ja oli rahul, et midagi halvasti ei läinud. "Ah Kenneth, ära teieta mind, me teame ju üksteist põhimõtteliselt väga kaua." ütles tüdruk mehele naeratades. See oleks olnud väga awkward, kui praegu oleks midagi juhtunud. Ta viis lõpuks oma pilgu restole ja pidi nentima, et see paistis ikka üpris muljet avaldav koht. Kena ja korralik "Tead see koht on ikke üleprahi hea. Mõnes mõttes isegi romantiline, et sa mind sii tõid." lausus Chels rahulolevalt. Autost välja astudes andis ta Kennethile põsemusi ja saatis mehe poole laia naeratuse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





[no title] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [no title]   [no title] I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[no title]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dragon Rider's Life :: 
Surda.
 :: The beach
-
Hüppa: